Vešiak Elo - chróm / buk
| Dostupnosť | Skladom ✅ |
|---|---|
| Hodnotenie | ⭐⭐⭐⭐⭐ |
| Kategória | stojany na oblečenie |
| Výrobca | 46 cm |
| Predává | biano.sk |
| Odporúčame | stojany na oblečenie 46 cm |
Cenová kategória:
Expresná doprava po Slovensku
Overený internetový obchod
Jednoduchá reklamácia
Informácie o produkte Vešiak Elo - chróm / buk
Nasledovné e-shopy predávajú Vešiak Elo - chróm / buk a vďaka nášmu katalógu môžete zistiť kde viete kúpiť daný tovar najlacnejšie.
Vešiak Elo - chróm / buk môžete zakúpiť v nasledovných overených obchodoh:
Popis produktu
Vešiak ELO je jednoduchý vešiak, ktorý poskytuje množstvo možností zavesenia odevu. Je vyrobený z kovu vo farbe chrómu a fóliovanej MDF vo farbe buk. Chrómové časti majú na koncoch umiestnené drevené záslepky. Stabilitu vešiaku zabezpečuje okrúhly podstavec.
Produkt Vešiak Elo - chróm / buk z kategorie stojany na oblečenie si môžete zakúpiť v internetovom obchode biano.sk za cenu 28 €.
Informácie o Vešiak Elo - chróm / buk
| Dostupnosť |
Skladom |
|---|---|
| Hodnotenie |
⭐⭐⭐⭐⭐ |
| Kategória | |
| Výrobca | |
| Obchod | |
| Cena |
28 € |
| ŠÍRKA |
46 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA |
0.0115 m3 |
Často kladené otázky ohľadom Vešiak Elo - chróm / buk produktu
❓ Aká je cena Vešiak Elo - chróm / buk?
Produkt Vešiak Elo - chróm / buk môžete kúpiž už od 28€ v eshope biano.sk.
❓ Kde je možné zakúpiť Vešiak Elo - chróm / buk produkt?
Tento produkt Vešiak Elo - chróm / buk si môžete zakúpiť napríklad aj v biano.sk e-shope.
❓ Je Vešiak Elo - chróm / buk skladom?
Áno momentále produkt Vešiak Elo - chróm / buk je skladom. Dostupný ho má aj biano.sk obchod.
Hľadáte dalšie výrobky od značky 46 cm?
Od značky 46 cm máme v našom katalógu rôzne iné produkty. Pozrite sa na ponuku najlepších produktov od 46 cm.
