Tester tlaku paliva - QUATROS QS30195
| Dostupnosť | Skladom ✅ |
|---|---|
| Hodnotenie | ⭐⭐⭐⭐⭐ |
| Kategória | Testery tlaku a podtlaku |
| Výrobca | QUATROS |
| Predává | mlparts.sk |
| EAN | 5902241107188 |
| Odporúčame | Testery tlaku a podtlaku QUATROS |
Cenová kategória:
Expresná doprava po Slovensku
Overený internetový obchod
Jednoduchá reklamácia
Informácie o produkte Tester tlaku paliva - QUATROS QS30195
Nasledovné e-shopy predávajú Tester tlaku paliva - QUATROS QS30195 a vďaka nášmu katalógu môžete zistiť kde viete kúpiť daný tovar najlacnejšie.
Tester tlaku paliva - QUATROS QS30195 môžete zakúpiť v nasledovných overených obchodoh:
Popis produktu
Přípravek k testování vstřikovacích systémů, sada v plastovém kufru – QUATROS QS30195 Přípravek pro zážehové (benzinové) motory. Tester je určen k měření tlaku paliva v benzínových vstřikovacích systémech. Pro motory se vstřikovacími systémy (kromě CIS-Jetronic, Bosch a systému GM). Dodáváno v plastovém kufříku. Barva se může lišit podle aktuální dodávky. Technické parametry: - maximální tlak: 7 bar Obsah sady: - manometr 0-7 bar (0-100 PSI) - vývod 1/8” (27 NPT) × 1/4” (18 NPT) - vývod 1/4” × 1/4” (18 NPT) - adaptér 1/8” (24 NPT) pro sériové připojení k palivovému potrubí 1/4” a 3/8” - hadice 1/4” × 6 cm - hadice 3/8” × 8 cm - 2× pružná hadice - 2× hadicová spona
Produkt Tester tlaku paliva - QUATROS QS30195 z kategorie testery tlaku a podtlaku si môžete zakúpiť v internetovom obchode mlparts.sk za cenu 17 €.
Informácie o Tester tlaku paliva - QUATROS QS30195
| Dostupnosť |
Skladom |
|---|---|
| Hodnotenie |
⭐⭐⭐⭐⭐ |
| Kategória | |
| Výrobca | |
| Obchod | |
| Cena |
17 € |
| EAN |
Často kladené otázky ohľadom Tester tlaku paliva - QUATROS QS30195 produktu
❓ Aká je cena Tester tlaku paliva - QUATROS QS30195?
Produkt Tester tlaku paliva - QUATROS QS30195 môžete kúpiž už od 17€ v eshope mlparts.sk.
❓ Kde je možné zakúpiť Tester tlaku paliva - QUATROS QS30195 produkt?
Tento produkt Tester tlaku paliva - QUATROS QS30195 si môžete zakúpiť napríklad aj v mlparts.sk e-shope.
❓ Je Tester tlaku paliva - QUATROS QS30195 skladom?
Áno momentále produkt Tester tlaku paliva - QUATROS QS30195 je skladom. Dostupný ho má aj mlparts.sk obchod.
❓ Aký má Tester tlaku paliva - QUATROS QS30195 EAN kód?
EAN kód pre Tester tlaku paliva - QUATROS QS30195 je: 5902241107188
Hľadáte dalšie výrobky od značky quatros?
Od značky quatros máme v našom katalógu rôzne iné produkty. Pozrite sa na ponuku najlepších produktov od quatros.
