Tepro 8347 Skladací vreckový teplomer
| Dostupnosť | Skladom ✅ |
|---|---|
| Hodnotenie | ⭐⭐⭐⭐⭐ |
| Kategória | Záhradné grily |
| Výrobca | Tepro |
| Predává | 4home.sk |
| EAN | 4011964083479 |
| Odporúčame | Záhradné grily Tepro |
Cenová kategória:
Expresná doprava po Slovensku
Overený internetový obchod
Jednoduchá reklamácia
Informácie o produkte Tepro 8347 Skladací vreckový teplomer
Nasledovné e-shopy predávajú Tepro 8347 Skladací vreckový teplomer a vďaka nášmu katalógu môžete zistiť kde viete kúpiť daný tovar najlacnejšie.
Tepro 8347 Skladací vreckový teplomer môžete zakúpiť v nasledovných overených obchodoh:
Popis produktu
S ideálnym grilovacím príslušenstvom je grilovanie ešte zábavnejšie. Predstavte sa svojim hosťom ako profesionál v grilovaní. Tepro ponúka užitočné a funkčné náčinie, bez ktorého by ste sa pri grilovaní nemali zaobísť.So skladacím vreckovým teplomerom si grilovanie ešte viac uľahčíte. Je určený na meranie teploty v jadre, jeho rozsah je od -10 do 140 °C. Je vybavený osvetleným digitálnym displejom a možnosťou voľby medzi °C a °F.Technické parametre: rozsah merania: -10 až 140 °C dĺžka v rozloženom stave: 24,2 cm napájanie: 1 x batéria 1,5 V typu AAA (nie je súčasťou balenia)
🆘 Poradíme vám ako si vybrať záhradné grily
Neviete si rady? Pripravili sme si pre vás tento článok, v ktorom nájdete informácie, ako si vybrať najlepšie záhradné grily.
Produkt Tepro 8347 Skladací vreckový teplomer z kategorie záhradné grily si môžete zakúpiť v internetovom obchode 4home.sk za cenu 12 €.
Informácie o Tepro 8347 Skladací vreckový teplomer
| Dostupnosť |
Skladom |
|---|---|
| Hodnotenie |
⭐⭐⭐⭐⭐ |
| Kategória | |
| Výrobca | |
| Obchod | |
| Cena |
12 € |
| EAN |
Často kladené otázky ohľadom Tepro 8347 Skladací vreckový teplomer produktu
❓ Aká je cena Tepro 8347 Skladací vreckový teplomer?
Produkt Tepro 8347 Skladací vreckový teplomer môžete kúpiž už od 12€ v eshope 4home.sk.
❓ Kde je možné zakúpiť Tepro 8347 Skladací vreckový teplomer produkt?
Tento produkt Tepro 8347 Skladací vreckový teplomer si môžete zakúpiť napríklad aj v 4home.sk e-shope.
❓ Je Tepro 8347 Skladací vreckový teplomer skladom?
Áno momentále produkt Tepro 8347 Skladací vreckový teplomer je skladom. Dostupný ho má aj 4home.sk obchod.
❓ Aký má Tepro 8347 Skladací vreckový teplomer EAN kód?
EAN kód pre Tepro 8347 Skladací vreckový teplomer je: 4011964083479
Hľadáte dalšie výrobky od značky tepro?
Od značky tepro máme v našom katalógu rôzne iné produkty. Pozrite sa na ponuku najlepších produktov od tepro.

