Polohovací nástenný držiak TV Brateck KL32-22T, čierna
| Dostupnosť | Skladom ✅ |
|---|---|
| Hodnotenie | ⭐⭐⭐⭐⭐ |
| Kategória | držiaky na TV |
| Výrobca | čierna |
| Predává | biano.sk |
| Odporúčame | držiaky na TV čierna |
Cenová kategória:
Expresná doprava po Slovensku
Overený internetový obchod
Jednoduchá reklamácia
Informácie o produkte Polohovací nástenný držiak TV Brateck KL32-22T, čierna
Nasledovné e-shopy predávajú Polohovací nástenný držiak TV Brateck KL32-22T, čierna a vďaka nášmu katalógu môžete zistiť kde viete kúpiť daný tovar najlacnejšie.
Polohovací nástenný držiak TV Brateck KL32-22T, čierna môžete zakúpiť v nasledovných overených obchodoh:
Popis produktu
Polohovací nástenný držiak TV Brateck KL32-22TPolohovací nástenný držiak TV Brateck KL32-22T je praktické riešenie pre bezpečné a pevné upevnenie televízora na stenu. Vďaka svojej kompaktnosti a pevnej konštrukcii umožňuje pohodlné nastavenie polohy televízora, čím zlepšuje komfort sledovania a šetrí miesto v miestnosti.Držiak je navrhnutý tak, aby uniesol televízory s hmotnosťou až do 45 kg, čo zaručuje spoľahlivosť a bezpečnosť používania. So svojimi rozmermi a nízkou hĺbkou len 2 cm je tento držiak diskrétny a nenápadný, čo oceníte v každom interiéri.Kľúčové vlastnosti Nosnosť až 45 kg Rozmery: výška 22 cm, dĺžka 26,5 cm, hĺbka 2 cm Pevné upevnenie na stenu 5-ročná záruka na výrobokTento polohovací nástenný držiak TV Brateck KL32-22T je ideálny doplnok pre váš domov alebo kanceláriu, ktorý ponúka funkčnosť a dlhodobú spoľahlivosť. Vďaka nemu môžete optimalizovať miesto a zároveň mať televízor vždy v ideálnej pozícii na sledovanie.
Produkt Polohovací nástenný držiak TV Brateck KL32-22T, čierna z kategorie držiaky na tv si môžete zakúpiť v internetovom obchode biano.sk za cenu 21 €.
Informácie o Polohovací nástenný držiak TV Brateck KL32-22T, čierna
| Dostupnosť |
Skladom |
|---|---|
| Hodnotenie |
⭐⭐⭐⭐⭐ |
| Kategória | |
| Výrobca | |
| Obchod | |
| Cena |
21 € |
| Farba |
čierna |
| Záruka |
5 rokov |
Často kladené otázky ohľadom Polohovací nástenný držiak TV Brateck KL32-22T, čierna produktu
❓ Aká je cena Polohovací nástenný držiak TV Brateck KL32-22T, čierna?
Produkt Polohovací nástenný držiak TV Brateck KL32-22T, čierna môžete kúpiž už od 21€ v eshope biano.sk.
❓ Kde je možné zakúpiť Polohovací nástenný držiak TV Brateck KL32-22T, čierna produkt?
Tento produkt Polohovací nástenný držiak TV Brateck KL32-22T, čierna si môžete zakúpiť napríklad aj v biano.sk e-shope.
❓ Je Polohovací nástenný držiak TV Brateck KL32-22T, čierna skladom?
Áno momentále produkt Polohovací nástenný držiak TV Brateck KL32-22T, čierna je skladom. Dostupný ho má aj biano.sk obchod.
Hľadáte dalšie výrobky od značky čierna?
Od značky čierna máme v našom katalógu rôzne iné produkty. Pozrite sa na ponuku najlepších produktov od čierna.
