Piknik set - 2x záhradná lavica, 1x záhradný stôl
| Dostupnosť | Skladom ✅ |
|---|---|
| Hodnotenie | ⭐⭐⭐⭐⭐ |
| Kategória | záhradné sety |
| Výrobca | prírodná |
| Predává | biano.sk |
| Odporúčame | záhradné sety prírodná |
Cenová kategória:
Expresná doprava po Slovensku
Overený internetový obchod
Jednoduchá reklamácia
Informácie o produkte Piknik set - 2x záhradná lavica, 1x záhradný stôl
Nasledovné e-shopy predávajú Piknik set - 2x záhradná lavica, 1x záhradný stôl a vďaka nášmu katalógu môžete zistiť kde viete kúpiť daný tovar najlacnejšie.
Piknik set - 2x záhradná lavica, 1x záhradný stôl môžete zakúpiť v nasledovných overených obchodoh:
Popis produktu
Piknikový set je ideálnym riešením pre rôzne neformálne posedenia. Tento set obsahuje pevné spojenie stola s dvoma lavicami, čo umožňuje jeho ľahké premiestnenie a usporiadanie. Konštrukcia stola aj lavíc je z masívneho dreva, čo zaručuje vysokú pevnosť a stabilitu. Všetky diely sú vyrobené z kvalitného dreva a majú hrúbku 27 mm. Šírka lát lavíc je 80 mm a šírka lát stola je 100 mm. Povrchová úprava piknikového setu je prevedená technológiou morenia, čo dodáva drevu príjemný a rustikálny vzhľad. Celkové rozmery stola sú 1600 x 1600 x 750 mm. Čo sa týka nosnosti, lavice unesú až 240 kg, zatiaľ čo stôl má nosnosť až 50 kg. Piknikový set je veľmi jednoduchý na zostavenie a použitie a vďaka svojim rozmerom poskytuje dostatok miesta pre skupinu ľudí. Je vhodný na použitie vo vonkajších posedeniach pivníc, na záhradách, terasách alebo pri grilovaní. Celkovo je možné povedať, že piknikový set je praktický, odolný a esteticky prírodný nábytok, ktorý poskytuje pohodlné a príjemné posedenie.
Produkt Piknik set - 2x záhradná lavica, 1x záhradný stôl z kategorie záhradné sety si môžete zakúpiť v internetovom obchode biano.sk za cenu 196 €.
Informácie o Piknik set - 2x záhradná lavica, 1x záhradný stôl
| Dostupnosť |
Skladom |
|---|---|
| Hodnotenie |
⭐⭐⭐⭐⭐ |
| Kategória | |
| Výrobca | |
| Obchod | |
| Cena |
196 € |
| Odtieň dosiek |
prírodná |
| Dĺžka (mm) |
1600 |
Často kladené otázky ohľadom Piknik set - 2x záhradná lavica, 1x záhradný stôl produktu
❓ Aká je cena Piknik set - 2x záhradná lavica, 1x záhradný stôl?
Produkt Piknik set - 2x záhradná lavica, 1x záhradný stôl môžete kúpiž už od 196€ v eshope biano.sk.
❓ Kde je možné zakúpiť Piknik set - 2x záhradná lavica, 1x záhradný stôl produkt?
Tento produkt Piknik set - 2x záhradná lavica, 1x záhradný stôl si môžete zakúpiť napríklad aj v biano.sk e-shope.
❓ Je Piknik set - 2x záhradná lavica, 1x záhradný stôl skladom?
Áno momentále produkt Piknik set - 2x záhradná lavica, 1x záhradný stôl je skladom. Dostupný ho má aj biano.sk obchod.
Hľadáte dalšie výrobky od značky prírodná?
Od značky prírodná máme v našom katalógu rôzne iné produkty. Pozrite sa na ponuku najlepších produktov od prírodná.
