McKinley Cory Vest W Veľkosť: 38
| Dostupnosť | Skladom ✅ |
|---|---|
| Hodnotenie | ⭐⭐⭐⭐⭐ |
| Kategória | Vesty |
| Výrobca | MCKINLEY |
| Predává | sportby.sk |
| EAN | 7624769500088 |
| Odporúčame | Vesty MCKINLEY |
Cenová kategória:
Expresná doprava po Slovensku
Overený internetový obchod
Jednoduchá reklamácia
Informácie o produkte McKinley Cory Vest W Veľkosť: 38
Nasledovné e-shopy predávajú McKinley Cory Vest W Veľkosť: 38 a vďaka nášmu katalógu môžete zistiť kde viete kúpiť daný tovar najlacnejšie.
McKinley Cory Vest W Veľkosť: 38 môžete zakúpiť v nasledovných overených obchodoh:
Popis produktu
Dámska mimoriadne praktická fleecová vesta McKinley Cory Vest W je ideálna ako vrstvená vesta, aby ste sa mohli prispôsobiť meniacim sa podmienkam počas vašich outdoorových dobrodružstiev a vychádzok v prírode. Materiál: 100% polyesterový fleece 2 otvorené bočné vrecká Celý zips s ochranou brady voči zipsu Vyšší golier pre lepšiu ochranu Regular fit
Produkt McKinley Cory Vest W Veľkosť: 38 z kategorie vesty si môžete zakúpiť v internetovom obchode sportby.sk za cenu 25 €.
Informácie o McKinley Cory Vest W Veľkosť: 38
| Dostupnosť |
Skladom |
|---|---|
| Hodnotenie |
⭐⭐⭐⭐⭐ |
| Kategória | |
| Výrobca | |
| Obchod | |
| Cena |
25 € |
| EAN |
Často kladené otázky ohľadom McKinley Cory Vest W Veľkosť: 38 produktu
❓ Aká je cena McKinley Cory Vest W Veľkosť: 38?
Produkt McKinley Cory Vest W Veľkosť: 38 môžete kúpiž už od 25€ v eshope sportby.sk.
❓ Kde je možné zakúpiť McKinley Cory Vest W Veľkosť: 38 produkt?
Tento produkt McKinley Cory Vest W Veľkosť: 38 si môžete zakúpiť napríklad aj v sportby.sk e-shope.
❓ Je McKinley Cory Vest W Veľkosť: 38 skladom?
Áno momentále produkt McKinley Cory Vest W Veľkosť: 38 je skladom. Dostupný ho má aj sportby.sk obchod.
❓ Aký má McKinley Cory Vest W Veľkosť: 38 EAN kód?
EAN kód pre McKinley Cory Vest W Veľkosť: 38 je: 7624769500088
Hľadáte dalšie výrobky od značky mckinley?
Od značky mckinley máme v našom katalógu rôzne iné produkty. Pozrite sa na ponuku najlepších produktov od mckinley.
