Deerma KZ100 forrólevegős sütő (KZ100)
| Dostupnosť | Skladom ✅ |
|---|---|
| Hodnotenie | ⭐⭐⭐⭐⭐ |
| Kategória | Vzduchové fritézy |
| Výrobca | Deerma |
| Predává | xupe.sk |
| EAN | 6955578039560 |
| Odporúčame | Vzduchové fritézy Deerma |
Cenová kategória:
Expresná doprava po Slovensku
Overený internetový obchod
Jednoduchá reklamácia
Informácie o produkte Deerma KZ100 forrólevegős sütő (KZ100)
Nasledovné e-shopy predávajú Deerma KZ100 forrólevegős sütő (KZ100) a vďaka nášmu katalógu môžete zistiť kde viete kúpiť daný tovar najlacnejšie.
Deerma KZ100 forrólevegős sütő (KZ100) môžete zakúpiť v nasledovných overených obchodoh:
Popis produktu
A Deerma olaj nélküli sütővel ízletes ételeket készíthet.Hőmérséklet-érzékelővel rendelkezik, amely lehetővé teszi, hogy magas szinten tartsa.Ráadásul a készülék gyorsan felmelegszik, így a főzés is gyors, az elkészített hús lédús és ropogós.A dupla turbóventilátornak köszönhetően a forró levegő minden irányba eloszlik, és az étel egyenletesen melegszik. Ez megkönnyíti az ízletes ételek elkészítését.A sütő érintőképernyős kijelzővel rendelkezik, amelyen keresztül hozzáférhet a legfontosabb funkciókhoz és beállításokhoz. Könnyen beállíthatja az időt és a hőmérsékletet, illetve a működési módokat.A fritőz űrtartalma 3l, ami körülbelül 2-4 adagot jelent. Akár egy egész csirkét is süthetünk vele, a tálca speciális bevonata pedig megakadályozza, hogy az étel rátapadjon.Sőt, a sütő megjegyzi az Ön legutóbbi beállításait, így nem kell azokat újra megadnia. A készülék automatikusan leáll, ha kinyitja az élelmiszerkosarat, és újraindul, amikor visszahelyezi.
Produkt Deerma KZ100 forrólevegős sütő (KZ100) z kategorie vzduchové fritézy si môžete zakúpiť v internetovom obchode xupe.sk za cenu 65 €.
Informácie o Deerma KZ100 forrólevegős sütő (KZ100)
| Dostupnosť |
Skladom |
|---|---|
| Hodnotenie |
⭐⭐⭐⭐⭐ |
| Kategória | |
| Výrobca | |
| Obchod | |
| Cena |
65 € |
| EAN |
Často kladené otázky ohľadom Deerma KZ100 forrólevegős sütő (KZ100) produktu
❓ Aká je cena Deerma KZ100 forrólevegős sütő (KZ100)?
Produkt Deerma KZ100 forrólevegős sütő (KZ100) môžete kúpiž už od 65€ v eshope xupe.sk.
❓ Kde je možné zakúpiť Deerma KZ100 forrólevegős sütő (KZ100) produkt?
Tento produkt Deerma KZ100 forrólevegős sütő (KZ100) si môžete zakúpiť napríklad aj v xupe.sk e-shope.
❓ Je Deerma KZ100 forrólevegős sütő (KZ100) skladom?
Áno momentále produkt Deerma KZ100 forrólevegős sütő (KZ100) je skladom. Dostupný ho má aj xupe.sk obchod.
❓ Aký má Deerma KZ100 forrólevegős sütő (KZ100) EAN kód?
EAN kód pre Deerma KZ100 forrólevegős sütő (KZ100) je: 6955578039560
Hľadáte dalšie výrobky od značky deerma?
Od značky deerma máme v našom katalógu rôzne iné produkty. Pozrite sa na ponuku najlepších produktov od deerma.
