Concept VS5040 stolný ventilátor, biela
| Dostupnosť | Skladom ✅ |
|---|---|
| Hodnotenie | ⭐⭐⭐⭐⭐ |
| Kategória | Domáce ventilátory |
| Výrobca | Concept |
| Predává | 4home.sk |
| EAN | 8595631061190 |
| Odporúčame | Domáce ventilátory Concept |
Cenová kategória:
Expresná doprava po Slovensku
Overený internetový obchod
Jednoduchá reklamácia
Informácie o produkte Concept VS5040 stolný ventilátor, biela
Nasledovné e-shopy predávajú Concept VS5040 stolný ventilátor, biela a vďaka nášmu katalógu môžete zistiť kde viete kúpiť daný tovar najlacnejšie.
Concept VS5040 stolný ventilátor, biela môžete zakúpiť v nasledovných overených obchodoh:
Popis produktu
Stolný ventilátor predstavuje jednoduchý spôsob, ako sa rýchlo ochladiť počas horúcich letných dní. Vďaka svojej kompaktnej veľkosti a tichému chodu vám nebude nikde prekážať ani vás rušiť svojou prevádzkou. Môžete si ho postaviť na pracovný stôl v kancelárii, na polici v obývačke, alebo si ho vziať so sebou napríklad na chatu. Pevná kruhová základňa poskytuje ventilátoru dobrú stabilitu.Ponúka 3 rýchlosti prúdenia vzduchu. Hlava ventilátora je osadená tromi lopatkami a umožňuje nasmerovanie podľa vašich potrieb – horizontálne aj vertikálne. Rovnomerné šírenie chladného vzduchu po miestnosti zaistí funkcia oscilácie s uhlom otáčania 80 ± 5°.Obsluha ventilátora VS5040 je veľmi jednoduchá a intuitívna. Tlačidlami na čelnej strane podstavca volíte rýchlosť prúdenia vzduchu, na zadnej strane hlavy ventilátora ovládate rotáciu. Ventilátor je vybavený pevnou mriežkou, ktorá chráni lopatky a zamedzuje úrazu.
Produkt Concept VS5040 stolný ventilátor, biela z kategorie domáce ventilátory si môžete zakúpiť v internetovom obchode 4home.sk za cenu 27 €.
Informácie o Concept VS5040 stolný ventilátor, biela
| Dostupnosť |
Skladom |
|---|---|
| Hodnotenie |
⭐⭐⭐⭐⭐ |
| Kategória | |
| Výrobca | |
| Obchod | |
| Cena |
27 € |
| EAN |
Často kladené otázky ohľadom Concept VS5040 stolný ventilátor, biela produktu
❓ Aká je cena Concept VS5040 stolný ventilátor, biela?
Produkt Concept VS5040 stolný ventilátor, biela môžete kúpiž už od 27€ v eshope 4home.sk.
❓ Kde je možné zakúpiť Concept VS5040 stolný ventilátor, biela produkt?
Tento produkt Concept VS5040 stolný ventilátor, biela si môžete zakúpiť napríklad aj v 4home.sk e-shope.
❓ Je Concept VS5040 stolný ventilátor, biela skladom?
Áno momentále produkt Concept VS5040 stolný ventilátor, biela je skladom. Dostupný ho má aj 4home.sk obchod.
❓ Aký má Concept VS5040 stolný ventilátor, biela EAN kód?
EAN kód pre Concept VS5040 stolný ventilátor, biela je: 8595631061190
Hľadáte dalšie výrobky od značky concept?
Od značky concept máme v našom katalógu rôzne iné produkty. Pozrite sa na ponuku najlepších produktov od concept.
