Bordová kancelárska stolička AVOLA VELVET
| Dostupnosť | Skladom ✅ |
|---|---|
| Hodnotenie | ⭐⭐⭐⭐⭐ |
| Kategória | kancelárske stoličky |
| Výrobca | Kov |
| Predává | biano.sk |
| Odporúčame | kancelárske stoličky Kov |
Cenová kategória:
Expresná doprava po Slovensku
Overený internetový obchod
Jednoduchá reklamácia
Informácie o produkte Bordová kancelárska stolička AVOLA VELVET
Nasledovné e-shopy predávajú Bordová kancelárska stolička AVOLA VELVET a vďaka nášmu katalógu môžete zistiť kde viete kúpiť daný tovar najlacnejšie.
Bordová kancelárska stolička AVOLA VELVET môžete zakúpiť v nasledovných overených obchodoh:
Popis produktu
Materiál Zamatová tkanina: Bordová Kov Plast Rozmery Šírka: 46,5 cm Šírka sedadla: 46,5 cm Hĺbka: 55,5 cm Hĺbka sedu: 36,5 cm Výška: 72,5 - 86,5 cm Výška sedu: 42 - 53 cm Priemer koliesok: 5 cm Celková šírka koliesok: 5 cm Nosnosť: 110 kg Vyhotovenie Sedadlo čalúnené zamatovou poťahovou látkou Nastaviteľná výška sedu Ergonomicky tvarované sedadlo Otočná kancelárska stolička s kolieskami Dodávané v demonte Štýl a komfort v rovnováhe Dajte svojmu pracovnému priestoru nádych elegancie a pohodlia. Táto stolička nie je len funkčným prvkom, ale aj štýlovým doplnkom, ktorý podporí vašu produktivitu a zároveň sa postará o vaše pohodlie. Zamatový poťah v jemnej mentolovej farbe vnesie do interiéru ľahkosť a sviežosť. Ideálna voľba pre každodennú prácu aj chvíle odpočinku pri knihe alebo hudbe . Prispôsobiteľná výška sedu aj otočná základňa vám umožnia flexibilitu, ktorú pri dynamickom dni oceníte.
Produkt Bordová kancelárska stolička AVOLA VELVET z kategorie kancelárske stoličky si môžete zakúpiť v internetovom obchode biano.sk za cenu 53 €.
Informácie o Bordová kancelárska stolička AVOLA VELVET
| Dostupnosť |
Skladom |
|---|---|
| Hodnotenie |
⭐⭐⭐⭐⭐ |
| Kategória | |
| Výrobca | |
| Obchod | |
| Cena |
53 € |
| Materiál nôh |
Kov |
| Poťah |
Čalúnené |
Často kladené otázky ohľadom Bordová kancelárska stolička AVOLA VELVET produktu
❓ Aká je cena Bordová kancelárska stolička AVOLA VELVET?
Produkt Bordová kancelárska stolička AVOLA VELVET môžete kúpiž už od 53€ v eshope biano.sk.
❓ Kde je možné zakúpiť Bordová kancelárska stolička AVOLA VELVET produkt?
Tento produkt Bordová kancelárska stolička AVOLA VELVET si môžete zakúpiť napríklad aj v biano.sk e-shope.
❓ Je Bordová kancelárska stolička AVOLA VELVET skladom?
Áno momentále produkt Bordová kancelárska stolička AVOLA VELVET je skladom. Dostupný ho má aj biano.sk obchod.
Hľadáte dalšie výrobky od značky kov?
Od značky kov máme v našom katalógu rôzne iné produkty. Pozrite sa na ponuku najlepších produktov od kov.
